• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

poradniki o finansach, portal lifestylowy

poradniki o finansach, portal lifestylowy

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu rzetelnego portalu z artykułami o zdrowiu. Mam nadzieję, że macie swoje ulubione serwisy w tej dziedzinie i będziecie chcieli podzielić się ze mną swoimi perełkami :)

Marlenka33

Posty: 3

 
Sprawdź sobie artykuły o finansach na tej stronie http://citymag.pl/aplikacja-habit-coach/. Niezmiernie ciekawy portal poradnikowy, na którym odnalazłem mnóstwo rzetelnych informacji, które mi się przydały. Polecam.

Określ78

Posty: 16

 
Nie ma tego złego, co by na porządne nie wyszło :) Już dzięki wam odnalazłem portal lifestylowy, który spełnił moje oczekiwania. Fajnie tu piszą. Artykuły są ciekawe. W zasadzie każdy temat do poczytania. Dzięki. Pozdrawiam.

DevilScream

Posty: 17

 
Mam podobny kłopot. Jak na razie nie stać mnie na żadnych doradców itd. Może dzięki poradom uda mi się coś konkretnego wybrać dla własnej firmy. Uważam, że dla chcącego nie ma nic ciężkiego i dlatego poszukuję rzetelnych poradników o marketingu. Może dzięki odbiję się od dna :D

esdoen1

Posty: 21

 
Widzę, iż polecacie mnóstwo fajnych portali. Jak tylko znajdę czas, sprawdzę wszystkie. Mam nadzieję, iż uda mi się w końcu znaleźć coś faktycznie ekstra, gdzie poczytam o wszystkim i nie będzie to przysłowiowe mydło i powidło. Najbardziej interesują mnie poradniki o technologii.

znaszmnie

Posty: 18

 
Gdy robiliśmy z mężem remont domu, opieraliśmy wyłącznie na poradnikach internetowych. Przeczytaliśmy mnóstwo artykułów w kategorii dom i remonty i udało się. Mój mąż to złota rączka, a dla mnie znalezienie info nie stanowi żadnego problemu ;)

noman1

Posty: 7

 
Wiek nie jest jedyną motywacją do tego, aby dbać o zdrowie. Jak zrobisz to zbyt późno, może być kiepsko :) A poważnie, lubię motywować się do starania dobrymi artykułami na portalu lifestylowym.

CzarnyBlant

Posty: 22

 
A jakaś stronka z artykułami o technologii? Ktoś coś? Ciekawi mnie ta tematyka, a jakoś nie mogę znaleźć nic konkretnego. Chodzi mi o naprawdę super nowości. Znacie? Piszcie. Będę czytał :D

Piotr_21

Posty: 4