• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Sklep z naturalnymi kosmetykami

Sklep z naturalnymi kosmetykami

Moje drogie, jest pytanie odnośnie tzw kosmetyków naturalnych. Gdzie takie można dostać online za nieduże pieniądze? Tylko żeby to na pewno były naturalne kosmetyki, a nie tylko w taki sposób nazwane i opisane na etykiecie ;)

Aniusiaaa1

Posty: 9

 
Te naturalne kosmetyki to one przypadkiem nie mają dość krótkiej daty ważności? Jak to jest? Im mniej jakiś konserwantów tym powinny mieć krótszą żywotność prawda? Czy coś mieszam?

icee

Posty: 19

 
Moja bratowa handlowała nie tak dawno kosmetykami, ale na ile one były naturalne to trudno powiedzieć. Znając ją to raczej były słabej jakości, ale mogę się mylić. Spróbuję zagadać z bratową, może się czegoś więcej dowiem.

Jasio234

Posty: 9

 
Hej, hej! Też bym z chęcią parę rzeczy z domowej kosmetyczki wymieniła na coś zdrowszego. Choćby był do demakijażu średnio mi służy, słabo zmywa, a poza tym skóra jest po nim jakaś taka – zmęczona.

edyta123

Posty: 8

 
Dla mnie podstawowym kosmetykiem, bez którego nie wyobrażam sobie żadnego tygodnia jest peeling. Kupuję peeling enzymatyczny przez serwis e-naturalne.pl. Mają różne warianty, mi najlepiej podchodzi peeling z papają i ananasem. Niezłe ceny, tania dostawa, każdy kosmetyk jest dość dobrze opisany, także wiadomo co tam w składzie dokładnie siedzi.

namok

Posty: 9

 
Z kosmetykami to w ogóle lepiej nie przesadzać. Moim zdaniem większość z nich ma mocno destrukcyjne działanie i jednak przesusza skórę, a poza tym – rozleniwia. Skóra sama przestaje się regenerować, co mocno zaburza jej parametry.

lary0071

Posty: 13