• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

gdzie kupie urządzenia do ćwiczeń

gdzie kupie urządzenia do ćwiczeń

Panowie podpowiecie dobrą firmę która robi wyposażenie do siłowni. Mam na myśli absolutne podstawy, czyli drążki, ławeczki, stojaki na obciążenia żeby się ciężarki nie walały razem z hantlami gdzieś po ziemi tylko żeby było miejsce składowania wydzielone.

TomekK

Posty: 6

 
Swoją pierwszą ławeczkę skośną do brzucha zamawiałem przez stronę k-sport.com.pl i działa do dziś bez jakiś większych oznak eksploatacji, a jednak sporo jej używam, w sumie praktycznie codziennie na kilka seryjek brzuchów.

malajka6

Posty: 6

 
Na siłowni to jestem od wielkiego dzwona, wolę ćwiczyć na zewnątrz, dlatego ja to głównie na rowerku, na nartach, czasami sobie też pobiegam – takie sporty mi najbardziej służą.

Jojojo4

Posty: 7

 
Nigdy za siłownią nie przepadałem ale jakąś parę hantelków to w domu mam. Czasami mi się zdarzy z rana sobie poćwiczyć – obciążniki kupowałem już dawno w jakimś markecie akurat promo mieli.

norBoro

Posty: 16

 
Nie za bardzo mi teraz jakiś sklep ze sprzętem do głowy przychodzi, chociaż na pewno mogę powiedzieć że dużo się zmieniło na lepsze, jest o wiele łatwiej dostać dobry atlas, ławeczkę czy gry niż kiedyś.

Lupusx

Posty: 7

 
Co do stojaków, ławeczek i drążków to polecam markę K Sport, mają rzeczy solidne z porządnej mocnej stali ale też takie które wizualnie dobrze wyglądają.

dobryrd

Posty: 13

 
Pojawiło się dużo typowo specjalistycznych sklepów z osprzętem na siłownię, jest z czego wybierać, kiedyś to człowiek musiał polegać na jednym producencie a sklepy były tylko w dużych miastach.

Black_Riot

Posty: 10

 
Jak już mi się zdarzy że się pojawię na siłowni to najpierw idę na bieżnię, a jak się rozgrzeję to biceps/triceps lubię sobie poćwiczyć trochę akurat ręce warto mieć mocne – mogą się w życiu przydać ;-)

raptofil

Posty: 16