• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

tablice reklamowe

tablice reklamowe

Hej, witam! Poszukuję agencji reklamowej, która zajęłaby się przygotowaniem dla mojej firmy kompleksowej kampanii reklamowej w oparciu o reklamę outdoor. Chodziłoby mi o zagospodarowanie dużych miejskich ścian, czyli bez konieczności stawiania nowych konstrukcji!

syrena88

Posty: 7

 
Jedna rzecz z mojej strony jeśli chodzi o reklamę. Przede wszystkim trzeba działać wielotorowo, czyli nie tylko outdoor, ale też każda inna forma promocji. Ograniczanie się do jednego kanału promocji to moim zdaniem duży błąd.

Marioleczka

Posty: 11

 
Warto zainwestować nawet trochę więcej pieniędzy, ale mieć pewność, że reklama outdoorowa będzie wykonana dobrze. Sam jeżdżę sporo po Warszawie i widzę jak dużo jest fuszerek zrobionych przez tzw. tanie agencje reklamowe.

giena1977a

Posty: 22

 
Ja jestem ciekawy jak kosztowo wychodzi taka reklama na komunikacji publicznej. Bo z jednej strony trzeba opłacić kogoś kto tę reklamę zaprojektuje, wyprodukuje i zamontuje, a z drugiej też za powierzchnię reklamową leci kasa.

E-GOista

Posty: 16

 
Teraz popularne są wszelkie reklamy podświetlane i na pewno jest w nich dużo sensu, bo mogą pracować całą dobę. Zwłaszcza w miastach, gdzie życie nocą też się toczy taka reklama ma rację bytu.

DIOBELL

Posty: 12

 
Dość często widzę w miastach oklejone środki transportu, na pewno jest to jakiś pomysł na promocję. Ale czy skuteczny? Tego już nie wiem, trudno mi powiedzieć na ile taka reklama faktycznie działa.

grzes3345

Posty: 18

 
Ostatnio się dowiadywałem w jednej agencji jak wygląda cenowo reklama na pojazdach typu – tramwaj/autobus i ponoć jest to jedna z tańszych form promocji jakie istnieją. Nawet 10 % kosztów reklamy billboardowej...kolosalna różnica.

johncena67

Posty: 15

 
Nie wiem, nie mam pojęcia do kogo się zgłosić w sprawie takiej reklamy. Powiem szczerze, że jeśli chodzi o mój biznes to się sprawdziła poczta pantoflowa, czyli znajomy znajomemu itd. itd. Najlepsza forma marketingu moim zdaniem.

bezi2

Posty: 17

 
Mój znajomy wiem, że swego czasu pracował jako monter reklam na słupach z billboardami. Z tego co mówił to nawet nieźle płacili, bo to de facto była praca na wysokościach. Ale nie wiem w sumie dla kogo on montował...mogę podpytać jak go spotkam.

Czarek

Posty: 14

 
Zadowolony jestem z efektu jaki udało się uzyskać agencji Expansa. Zlecałem im reklamę na samochodach ciężarowych. Fachowa, profesjonalna robota, bez niedoróbek. Reklama zamontowana ekspresowo i efekt wizualny rzeczywiście robi wrażenie. Takiej reklamy – nie da się nie zauważyć. Dotrzymują słowa i terminów, kontakt bezproblemowy. Więcej info o ich ofercie jest na expansa.pl.

szymon2626

Posty: 25