• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Pylony - jaka firma?

Pylony - jaka firma?

Poszukuję do stałej współpracy firmy, która specjalizuje się w produkcji materiałów reklamowych takich jak kasetony, pylony, czy litery święcące. Ktoś, coś? Kojarzycie kogoś godnego zaufania?

Kitas

Posty: 7

 
Jeszcze nigdy z takich reklam nie korzystałem, więc jakoś obeznany z producentami i projektantami takich gadżetów nie jestem. Powodzenia w każdym razie!

stara444

Posty: 18

 
Widziałem kilka fajnych realizacji jeśli chodzi o reklamy zewnętrzne w sieci, jak się trafi na dobrego projektanta to rzeczywiście efekt potrafi zrobić wrażenie na odbiorcy.

labuh

Posty: 17

 
Ciekaw jestem w sumie ile może kosztować taki projekt od A do Z kasetonu reklamowego, ktoś wie? Chodzi mi o projekt plus produkcję i montaż.

Agulinek

Posty: 10

 
Za jakiś czas będę chciał wymienić reklamę przy wejściu do swojego pensjonatu i już parę różnych ofert sprawdzałem. Ogólnie jest na czym oko zawiesić, możliwości teraz technika daje duże jeśli chodzi o akcesoria promocyjne.

dof77

Posty: 11

 
Pozytywne mam doświadczenia z obsługą w biurze marki Neobrand (neobrand.pl). Mam od nich specjalny, duży pylon przed zakładem, ale też na dachu zainstalowane ich napisy podświetlane, świecące pełną powierzchnią. Efekt wizualny jest rewelacyjny, firma jest widoczna z daleka i wyróżnia się na tle konkurencji. Polecam!

kuBawodzu

Posty: 16

 
Parę dni temu widziałem ciekawą reklamę w zasadzie w centrum miasta i dotyczyła sklepu z bielizną. Nie wiem kto to wykonał, ale trochę poszalał wyobraźnią projektant :P

aliobiom

Posty: 13