• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Ulotki na Podkarpaciu, dobra firma ?

Ulotki na Podkarpaciu, dobra firma ?

Witam.
Pilnie szukam agencji reklamowej, która robi banery. Zależy mi na takiej, którą sprawdziliście na podkarpaciu i wszystko było ok, a projekt okazał się super. Nie urywam, że zależy mi też na rozsądnych cenach.

Pozdrawiam i czekam.

ełzebiusz09

Posty: 10

 
O wizytówkach słyszałam już nie raz, że są też bardzo ważne. Skontaktuję się z tą agencją na podkarpaciu, którą polecacie. Szczerze to moja firma ma obecnie problemy, także chwytam się wszystkiego, co możliwe.

Rimano

Posty: 28

 
Nie ma się co zastanawiać. Jak dla mnie ulotki stanowią nadal bardzo dobrą formę reklamy na podkarpaciu. Tutaj ludzie przyzwyczajeni są do tradycyjnej reklamy. Niepotrzebnie musi ona być w telewizji, czy na bilbordzie, żeby utkwiła w pamięci.

Dosti

Posty: 21

 
Nasze banery zostały wykonane znakomicie przez tą agencję z podkarpacia. Teraz czekamy na efekty pracy, pierwsze już widać. Jest zainteresowanie naszymi usługami, przede wszystkim widzimy to po wejściach na naszą stronę internetową.

GF6

Posty: 18

 
Ja myślałam teraz o kalendarzach reklamowych. Widać ogólnie, że podkarpacie jest zainteresowane gadżetami reklamowymi i ludzie tu bardzo pozytywnie je odbierają. Może jest tak wszędzie, nasze wcześniejsze upominki też wywarły ogromny wpływ na świadomość naszej marki, więc szczerze polecamy i życzymy mądrych wyborów.

BumBum_54

Posty: 23

 
Chętnie skorzystam z usług tej agencji reklamowej, szukałam długo agencji na terenie podkarpacia, lecz widzę teraz, że ta jest rzeczywiście ok. Podoba mi się to, że tak wiele możliwości oferują i nie trzeba szukać daleko.

enzoteq

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o wizytówki na terenie podkarpacia, to polecam tę agencję reklamy http://www.ag-raf.com.pl. Stale z nią współpracujemy, każde zlecenie przebiegało zawsze bez zarzutów.

ryszardd

Posty: 16

 
Nie chciało mi się wierzyć, że kalendarze reklamowe mogą wzbudzić na podkarpaciu takie zainteresowanie. Najważniejsze, że widać już pierwsze efekty naszego ruchu wobec klientów. Bardzo cieszymy się, że wszystko wyszło jak najlepiej.

waldek3551

Posty: 21

 
Nie poszukiwałem daleko. Zleciłem kalendarze reklamowe do obrandowania agencji na podkarpaciu i po miesiącu widzę, iż mam już nowych klientów. Takie podarunki mają skuteczną moc reklamową. Nie zawsze trzeba liczyć na stronę internetową.

awertoss

Posty: 12

 
W firmie, w której pracuję zrobiono w końcu wizytówki, takie standardowe reklamowanie się jest bardzo dobre. Jeśli chodzi o podkarpacie to tutaj ludzie otwarci są na właśnie taką tradycyjną promocję firm.

filemon66

Posty: 23