• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

strategia social media, jaka firma ?

strategia social media, jaka firma ?

Cześć. Czy social media to dobry kanał służący do pozyskiwania nowych klientów? Pozdrawiam.

Nowe2014

Posty: 6

 
Od kilkuset złotych do kilku tysięcy kosztuje z reguły obsługa marketingowa. Wiele zależy przede wszystkim od ilości podejmowanych działań przez agencję, która jest skłonna zaproponować indywidualny plan reklamy w internecie. Kluczowe znaczenie ma budżet firmy.

Fajae

Posty: 9

 
Moim zdaniem to najlepsza agencja social media:
https://www.socialframe.pl. Współpraca z nimi układa mi się wręcz perfekcyjnie. Reklama w Internecie z ich pomocą jest naprawdę skuteczna.

Jumer45

Posty: 14

 
Zaledwie kilkaset złotych potrafi kosztować profesjonalna obsługa facebook. Pamiętajcie o tym, aby podpisać stosowną umowę z agencję reklamową social media, której zdecydujecie się powierzyć to zadanie. To bardzo ważna kwestia wizerunkowa.

345_14

Posty: 15

 
Z zainteresowaniem przeczytałem to, ile może orientacyjnie kosztować obsługa reklamy facebook. Wydaje mi się, że ceny za tego typu profesjonalne usługi mogą wyłącznie rosnąć.

Lupusx

Posty: 9

 
Zainwestowałem niedawno nieco czasu w prowadzenie konta na facebooku. Przyznam szczerze, że efekty działań przerosły moje najśmielsze oczekiwania.

juron

Posty: 6

 
Wydaje mi się, że na przestrzeni najbliższych lat kompleksowa obsługa marketingowa będzie systematycznie zyskiwała na popularności. Pozdrawiam.

Snaco

Posty: 12

 
Nie polecam korzystać z najtańszej usługi, jeśli chodzi o prowadzenie facebook. Wszystko ze względu na fakt, iż w takich okolicznościach owa usługa nie będzie prezentowała sobą odpowiednio wysokiej jakości. Jestem wręcz przekonany, że możecie być rozczarowani :)

NanoTECH00

Posty: 15

 
Myślałem, że prowadzenie konta na facebook to kwestia, którą zajmę się osobiście, ale z tego zrezygnowałem. To jednak zbyt trudne, a w związku z tym zatrudniłem cechującą się odpowiednim doświadczeniem agencję social media. Jestem zadowolony w 100% :)))

labuh

Posty: 7

 
Praktycznie każda agencja marketingu internetowego będzie skłonna zaoferować Wam obsługa social media. Musicie mocno negocjować ceny, aby wypracowana przez Was propozycja była zdecydowanie najkorzystniejsza na rynku.

Tomcio

Posty: 17