• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

świerk rydal, szukam sklepu

świerk rydal, szukam sklepu

Marzy mi się magnolia sadzonka, natomiast nie wiem do końca gdzie ją można będzie zamówić? Jeżeli znacie sklep, który oferuje zdrowe i dorodne sadzonki to dajcie mi znać.

jajosz12

Posty: 1

 
Według mnie najpiękniejsza jest sosna wiethorst i wszystkim taką sadzonkę polecam. Stworzenie warunków dla tej sosny nie jest wcale trudne, dlatego każdy na spokojnie sobie z tym poradzi. Wystarczy czytać dokładnie opisy.

Rimano

Posty: 28

 
Miałem ostatnio sosnę carsten i była bardzo ładna. Niestety wyjechałem na jakiś czas, a osoba, która miała dbać o ogród nie robiła tego tak jak trzeba. Ostatecznie z rośliny za wiele nie pozostało. Może jeszcze odbije, a jak nie to od razu zamówię sobie nową sadzonkę.

xacax

Posty: 5

 
Bez problemów można zamówić w sklepie internetowym przeróżne rośliny. Mogą to być hortensje sadzonki w różnych odmianach. Osobiście nie mam akurat tej rośliny, albowiem już mi miejsca zabrakło, natomiast przyznam, iż niesłychanie mi się podoba. Może jak wypadnie któryś z iglaków to posadzę właśnie taką piękną hortensje.

pawel253

Posty: 3

 
Ogrodnictwem za mocno się nie zajmuje, ale wiem, że brat kupuje wszystkie rośliny i akcesoria przez Internet. Nie ma czasu na bieganie po sklepach, dlatego wybrał wysyłkę. Nie słyszałem żeby był niezadowolony z oferty, jaką otrzymał. Dopytam go gdzie robi zakupy.

namok

Posty: 2

 
Znaczny wybór świerk białobok sadzonek znajdziecie tutaj https://www.podlewane.pl/pl/p/Swierk-klujacy-Bialobok-C5/6682. Warto tam zajrzeć, bo mają rzeczywiście niezmiernie dobrze przygotowaną ofertę. Dużo klientów z niej korzysta i każdy jest niezmiernie usatysfakcjonowany. Można również zamówić różne rośliny.

Klarkaa45

Posty: 5

 
Polecam świerka rydal, bowiem u mnie rośnie bardzo dobrze. Roślina nie ma jakiś wyjątkowych wymagań. Nawozy bez kłopotów można będzie zamówić w sklepie internetowym, dlatego bez kłopotów można zadbać o świerk. Odpłaci się pięknym wyglądem i na tym mi zależy.

Koktuś232

Posty: 3

 
Ofert z roślinami jest niezmiernie wiele. Wszystkich się nie pomieści w ogrodzie chyba, że ma się kilka hektarów. Trzeba coś wybierać i dobrze analizować, co gdzie ma być?

noman1

Posty: 8

 
Trzeba przejrzeć sobie wszystkie oferty, a wtedy każdy będzie wiedział, co powinien kupować. Wybór iglaków jest duży, ale trzeba mieć miejsce i trzeba wiedzieć, jakie warunki musimy im dać żeby rosły bardzo dobrze.

Yuri20

Posty: 4