• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Serwis laptopów Samsung, która firma ?

Serwis laptopów Samsung, która firma ?

Mam problem prawdopodobnie z układem BGA i szukam dobrego serwisu laptopów HP, który podejmuje się ze skutecznością oczywiście wymiany tego układu. Mam nadzieję, że pomożecie :)

qwuster

Posty: 8

 
Sam miałem problem ze odszukaniem fachowców serwisu laptopów Samsung. Mam nadzieję, iż adresik się przyda http://komputerytopserwis.pl. W końcu to oni zdiagnozowali problem i udało się naprawić lapka. Faktycznie firma jest godna polecenia, działają też na allegro, gdzie można nabyć usługę, co oczywiście nas jako klientów zabezpiecza w pewnym stopniu.

WalSystem

Posty: 15

 
Pewnie i tak cena nie jest niższa, więc wybrałem profesjonalny serwis laptopów Dell. Ogólnie wolę zapłacić więcej i mieć pewność, że goście coś w końcu zaradzą, a nie będę zmuszony szukać kolejnego usługodawcy.

sebuś34

Posty: 10

 
W porządku, skorzystam :) Mam nadzieję, że w końcu odszukałem serwis laptopów HP, który zna się na moim modelu. Już myślałem, żeby oddać sprzęt do skupu i nie mieć więcej kłopotów, natomiast się powstrzymałem. Oby się udało. Dzięki i pozdrawiam serdecznie.

TomekK

Posty: 12

 
Nie martw się na zapas. To sprawdzony i rzeczywiście skuteczny serwis laptopów Dell. Znają się na tej marce od podszewki. Mój miał iść już pod przysłowiowy młotek, a w końcu okazało się, iż jeszcze hula i to już cały rok od naprawy. Nie ma się co zastanawiać na zapas. Działaj i bądź porządnej myśli.

aASss23

Posty: 8

 
Mnie nie przydarzyła się żadna głupia i kosztowna historia. Znalazłem serwis laptopów Toshiba w sieci, ale dobrze przewertowałem opinie o nim. Poza tym, jak dzwonisz masz już pewne zdanie na temat gości. Umieją albo nie umieją odpowiedzieć ci na pytanie. Niekiedy jest konkretna żenada, takie serwisy nie powinny istnieć. No ale to od nas klientów zależy, czy dobrze wybierzemy.

Adam74022

Posty: 25