• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Znacie dobrego informatyka z Szczecina ?

Znacie dobrego informatyka z Szczecina ?

Czy ktoś z was w ostatnim czasie korzystać z serwisu komputerów w Szczecinie i może powiedzieć coś więcej na temat poziomu na jakim świadczone są usługi i czy naprawa została wykonana szybko?

Miheri45

Posty: 8

 
Zdecydowanie odradzam Ci najpopularniejsze sieci napraw komputerów w Szczecinie albowiem częstokroć dysponują one niezmiernie mocno zawyżone ceny.

reserveme

Posty: 23

 
W przypadku awarii sprzętu firmowego nie masz zbytnio wyjścia i musisz zdecydować się na profesjonalny serwis z tego powodu, że taki będzie w stanie wystawić Ci fakturę za wykonane usługi.

boysss12

Posty: 20

 
Moim zdaniem najlepszym serwisem komputerów w Szczecinie jest ten: http://www.itludek.pl, jest to jedyny serwis w którym spotkałem się z tak fachowym podejściem do sprawy.

FalaSmiechu

Posty: 8

 
Osobiście w Twojej sytuacji zdecydowałbym się na naprawę komputera w Szczecinie. Z tego co wiem to dziś mnóstwo serwisów posiada rzeczywiście niskie ceny za naprawę nawet najpoważniejszych usterek, wobec tego też zdecydowałbym się właśnie na naprawę.

Fanatyk

Posty: 9

 
Na Twoim miejscu mocno zastanowiłbym się nad skorzystaniem z usług prywatnego informatyka ze Szczecina ponieważ osoba tego typu niesłychanie w wielu przypadkach świadczy usługi na wysokim poziomie i jest w stanie wykonać naprawę dużo szybciej niż olbrzymie sieci ponieważ ma dużo mniej klientów i zależy mu na satysfakcji klienta niezwyklej niż znacznym korporacjom.

1adversary

Posty: 21