• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

komputery online

komputery online

Skąd zamawialiście karty graficzne? Muszę kupić synowi na 15 urodziny. Niestety, żeby obsłużyła najnowsze gry musi to być sprzęt z górnej półki, więc szukam sklepu który nalicza najniższą marżę.

Pendrzeec

Posty: 15

 
Ja to ostatnio wszystko przez internet zamawiam.. ;)) Wygodna opcja i oszczędność na czasie, ale też finansowo.

GF6

Posty: 18

 
Powiem szczerze, że sam się rozglądam za takim sklepem. Mam parę rzeczy do kupienia. Na pewno karta graficzna i dźwiękowa są do wymiany, bo już niestety te parametry mi nie wystarczają co mam teraz...

Anjinsaan

Posty: 14

 
Miałem taki pomysł ostatnio, żeby zainwestować w nową kartę graficzną, ale chyba sobie dam z tym spokój. W sumie i tak jakoś dużo nie gram na kompie, a przez robotę to z dnia na dzień będę miał na taką rozrywkę coraz mniej czasu ;///

korasek

Posty: 23

 
Ze szwagrem pogadam, on siedzi w temacie komputerów, zresztą po informatyce jest więc trudno żeby nie siedział:p Może on coś wie.

MBsmoke

Posty: 28

 
Wogole zastanawiam się nad jeszcze jedną rzeczą, czy kupić markowy komputer stacjonarny, czy samemu złożyć z podzespołów. Mogę liczyć na jakąś radę?

yetisize

Posty: 22

 
Nie wiem co Ci tu podpowiedzieć, dawno nie robiłem takich zakupów ;> Ale pewnie sklepów nie brakuje, wręcz przeciwnie zapewne pojawiło się duuuużo więcej z takimi akcesoriami. Trzeba szukać ! ;)

kdeel32

Posty: 20

 
Z takich lepiej zaopatrzonych sklepów z elektroniką to duże wrażenie robi oferta serwisu www.itpromo.pl. Tutaj mają praktycznie wszystko – podzespoły, peryferia, lapki, tabletki, telefony, drukarki...Wszystko. Kupowałem tutaj kamerkę internetowo i wszystko przebiegło sprawnie i sympatycznie. Wysyłka od ręki!

eGall

Posty: 18

 
Ja to nie wiem, ale z kumplem pogadam, on ma swój sklep z elektroniką, podzespołami do komputerów, dość szeroki asortyment, tyle że sprzedaje stacjonarnie, ale może coś wie o sklepach online tego typu...

ZjadaczGłów

Posty: 24

 
Mi to strasznie brakuje w domu skanera i drukarki, bardzo by się przydał. Zwłaszcza skaner, bo mam sporo zdjęć w albumie, które bym chciała mieć też w wersji cyfrowej. Ile taki skaner może kosztować? Nie musi być jakiś super. ;)

Cybooor

Posty: 21