• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Letterpress

Letterpress

Cześć Kochani! Razem z narzeczonym planujemy ślub. Czy możliwy jest druk zaproszeń metodą letterpress?

graaażyna

Posty: 6

 
Przecież wizytówki kaszerowane nie są klejone ręcznie. Wszystko odbywa się przy użyciu specjalnych maszyn, więc nie ma żadnych powodów, żeby niepokoić się o ewentualne rozklejenie. Są one tak samo wytrzymałe jak wizytówki jednowarstwowe.

Rimano

Posty: 28

 
Dzięki nowoczesnym metodom druk wizytówek odbywa się teraz bardzo szybko. Jednego dnia składasz zamówienie, a drugiego masz już gotowe wizytówki.

Franuś34

Posty: 18

 
Ja swoją przygodę z letterpress zaczynałem od lektury strony http://lakieruv.firmowyblog.edu.pl. Znalazłem tam wiele poradników, a także ciekawych wskazówek, które mogłem później wcielić w swoją pracę. Mimo doświadczenia, nadal poszerzam swoją wiedzę w tym kierunku.

szymon2626

Posty: 11

 
Metoda letterpress nie jest wcale nowym odkryciem. Ale to prawda, że korzysta się z niej dopiero od niedawna. Pierwszy raz zetknąłem się na zaproszeniach komunijnych od mojej bratanicy. Spodobały mi się i zrobiłem sobie na taki styl firmowe wizytówki.

ciopix

Posty: 14

 
Nie ma obaw, że powłoki, które dysponują wizytówki kaszerowane, rozpoczną się rozdzielać. Są one sklejane specjalnymi prasami Wbrew pozorom nie są też zbyt grube, o czym wspomina dużo ludzi. Oczywiście najciekawiej wyglądają one, gdy wykonamy je na delikatnym papierze kredowym, wówczas efekt jest najlepszy.

Kazioczek

Posty: 20

 
W zależności od zapotrzebowania, możesz zamówić sobie zarówno matowy, jak i błyszczący lakier UV. Trudno powiedzieć, który jest lepszy. Rodzaj trzeba po prostu dobrać do projektu graficznego.

Wacław

Posty: 16

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, że wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, także swoich kontrahentów. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że coraz częściej mogę dostać je od przedstawicieli rożnych branż.

Zeetttt2

Posty: 21

 
Pamiętam jeszcze, jak kilka lat temu zamawiałem druk wizytówek i za chyba 100 sztuk zapłaciłem kilka stówek. Teraz za takie pieniądze miałbym prawdopodobne cały magazyn wizytówek. Co ciekawsze ceny za takie świadczenia spadają, a ich jakość cały czas idzie do góry. To mnie niesłychanie weseli.

cinto

Posty: 17

 
Zaproszenia na ślub letterpress robię już chyba dwa lata i dziś nie mają one żadnej konkurencyjnej sposoby. Tłoczenie liter na delikatnym papierze daje piękny efekt, adekwatny do tego wydarzenia.

gruszeczka6

Posty: 23